Galaxy A17 Dual SIM 4G Black 4GB RAM 128GB - Middle East Version
د.إ650.00 Original price was: د.إ650.00.د.إ550.00Current price is: د.إ550.00.
iPhone 16 Pro Max 256GB Desert Titanium 5G With FaceTime - Middle East Version
د.إ4,950.00 Original price was: د.إ4,950.00.د.إ4,750.00Current price is: د.إ4,750.00.
iPhone 17 Pro Max 256 GB Deep Blue 5G (eSim only) With FaceTime – Middle East Version
د.إ5,900.00 Original price was: د.إ5,900.00.د.إ5,400.00Current price is: د.إ5,400.00.
Category: Mobile Phone & Accessories
Description
| Expandable Memory Type | No Expandable Memory |
| SIM Count | Dual SIM |
| RAM Size | 12 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | Middle East Version (eSIM) |
| Colour Name | Deep Blue |
| Operating System | iOS |
| Processor Name | Apple |
| Number of Cores | Hexa Core |
| Flash | Dual Tone flash |
| Fast Charging | Yes |
| El Network New | 5G |
| Model Number | MFYA4AH/A |
| Primary Camera (MP) | 48+48+48MP |
| Secondary Camera Resolution | 18 MP |
| Secondary Camera | 16 – 31.9 MP |
| Battery Size | 5088 mAh |
| Screen Size | 6.9 in |
| SIM Type | eSIM |
| Charging Type | Type-C |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Processor Number | Apple A19 Pro |
| Primary Camera Feature | Triple |
| Audio Jack | Type-C |
| Sensor | Accelerometer, Gyroscope, Digital compass |
| Condition | New |
| Model Name | iPhone 17 Pro Max |
Reviews (0)
Be the first to review “iPhone 17 Pro Max 256 GB Deep Blue 5G (eSim only) With FaceTime – Middle East Version” Cancel reply
Shipping & Delivery

Reviews
There are no reviews yet.