iPhone 17 Pro Max 256 GB Deep Blue 5G (eSim only) With FaceTime - Middle East Version
د.إ5,900.00 Original price was: د.إ5,900.00.د.إ5,400.00Current price is: د.إ5,400.00.
Galaxy S25 Ultra AI Dual SIM Titanium Black 12GB RAM 256GB 5G - Middle East Version
د.إ3,800.00 Original price was: د.إ3,800.00.د.إ3,550.00Current price is: د.إ3,550.00.
iPhone 16 Pro Max 256GB Desert Titanium 5G With FaceTime – Middle East Version
د.إ4,950.00 Original price was: د.إ4,950.00.د.إ4,750.00Current price is: د.إ4,750.00.
Category: Mobile Phone & Accessories
Description
| Expandable Memory Type | No Expandable Memory |
| SIM Count | Dual SIM |
| RAM Size | 8 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Screen Size | 6.9 in |
| SIM Type | Nano + eSIM |
| Colour Name | Desert Titanium |
| Operating System Version | iOS 18 |
| Operating System | iOS |
| Product Height | 163 mm |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Number of Cores | Hexa Core |
| Flash | Dual Tone flash |
| Model Year | 2024 |
| Condition | New |
| Model Name | iPhone 16 Pro Max |
| Secondary Camera Resolution | 12 MP |
| Secondary Camera | 12 – 15.9 MP |
| Battery Size | 4676 mAh |
| Product Weight | 227 g |
| Version | Middle East Version |
| Refresh Rates | 120Hz |
| Display Type | OLED |
| Charging Type | Type-C |
| Product Length | 77.6 mm |
| Product Width | 8.3 mm |
| Processor Number | A18 Pro |
| Primary Camera Feature | Triple |
| Fast Charging | Yes |
| El Network New | 5G |
| Model Number | MYWJ3AE/A , MYWJ3AH/A |
| Primary Camera (MP) | 48+48+12 |
Reviews (0)
Be the first to review “iPhone 16 Pro Max 256GB Desert Titanium 5G With FaceTime – Middle East Version” Cancel reply
Shipping & Delivery

Reviews
There are no reviews yet.