iPhone 17 256GB Mist Blue 5G (Nano SIM + eSIM) With FaceTime - International Version
د.إ3,670.00 Original price was: د.إ3,670.00.د.إ3,540.00Current price is: د.إ3,540.00.
Aero Women’s Sequined Maxi Dress
د.إ299.00 Original price was: د.إ299.00.د.إ149.00Current price is: د.إ149.00.
Galaxy A07 Dual SIM Black 4GB 64GB 4G – Middle East Version
د.إ350.00 Original price was: د.إ350.00.د.إ310.00Current price is: د.إ310.00.
Category: Mobile Phone & Accessories
Description
| Expandable Memory Type | No Expandable Memory |
| SIM Count | Dual SIM |
| RAM Size | 4 GB |
| Internal Memory | 64 GB |
| Version | Middle East Version |
| Display Resolution | 1080×2400 |
| Display Type | LCD |
| Operating System Version | Android 13 |
| Operating System | Android |
| Network Frequency Band | GSM/LTE |
| Number of Cores | Octa Core |
| Flash | LED |
| Sensor | Accelerometer, Gyroscope, Digital compass |
| Model Year | 2025 |
| Condition | New |
| Model Name | Glaxy A07 |
| Secondary Camera Resolution | 13 MP |
| Secondary Camera | 12 – 15.9 MP |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Screen Size | 6.7 in |
| SIM Type | Nano SIM |
| Colour Name | black |
| Display Resolution Type | HD |
| Charging Type | Type-C |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Processor Name | Qualcomm Snapdragon |
| Primary Camera Feature | Triple |
| Fast Charging | Yes |
| What’s In The Box | Standalone |
| El Network New | 4G |
| Model Number | SM-A075FZKDMEA / SM-A075FZKDEGY / SM-A075F/DS |
| Primary Camera (MP) | 50+2+2 |
Reviews (0)
Be the first to review “Galaxy A07 Dual SIM Black 4GB 64GB 4G – Middle East Version” Cancel reply
Shipping & Delivery

Reviews
There are no reviews yet.