Galaxy A56 5G Dual SIM Awesome Olive 8GB RAM 256GB - Middle East Version
د.إ1,300.00 Original price was: د.إ1,300.00.د.إ1,250.00Current price is: د.إ1,250.00.
iPhone 17 Pro Max 256 GB Deep Blue 5G (eSim only) With FaceTime - Middle East Version
د.إ5,900.00 Original price was: د.إ5,900.00.د.إ5,400.00Current price is: د.إ5,400.00.
Galaxy A17 Dual SIM 4G Black 4GB RAM 128GB – Middle East Version
د.إ650.00 Original price was: د.إ650.00.د.إ550.00Current price is: د.إ550.00.
Category: Mobile Phone & Accessories
Description
| Secondary Camera Resolution | 13 MP |
| Processor Speed | 1.3 GHz |
| RAM Size | 4 GB |
| Internal Memory | 128 GB |
| Version | Middle East Version |
| Display Resolution | 1440×2560 |
| Colour Name | Black |
| Display Resolution Type | Full HD |
| Operating System | Android |
| Network Frequency Band | LTE |
| Primary Camera Feature | Dual |
| Fast Charging | Yes |
| El Network New | 4G |
| Model Number | SM-A175FZKNMEA |
| Primary Camera (MP) | 50 |
| SIM Count | Dual SIM |
| Secondary Camera | 12 – 15.9 MP |
| Battery Size | 5000 mAh |
| Screen Size | 6.7 in |
| SIM Type | Nano SIM |
| Refresh Rates | 90Hz |
| Display Type | AMOLED |
| Charging Type | Type-C |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Number of Cores | Octa Core |
| Flash | LED |
| Sensor | Accelerometer, Gyroscope, Digital compass |
| Condition | New |
| Model Name | Galaxy A17 |
Reviews (0)
Be the first to review “Galaxy A17 Dual SIM 4G Black 4GB RAM 128GB – Middle East Version” Cancel reply
Shipping & Delivery

Reviews
There are no reviews yet.