Galaxy S25 FE AI Dual SIM 5G Jetblack 8GB RAM 256GB - Middle East Version
د.إ1,970.00 Original price was: د.إ1,970.00.د.إ1,850.00Current price is: د.إ1,850.00.
Galaxy A07 Dual SIM Black 4GB 64GB 4G - Middle East Version
د.إ350.00 Original price was: د.إ350.00.د.إ310.00Current price is: د.إ310.00.
iPhone 17 256GB Mist Blue 5G (Nano SIM + eSIM) With FaceTime – International Version
د.إ3,670.00 Original price was: د.إ3,670.00.د.إ3,540.00Current price is: د.إ3,540.00.
Category: Mobile Phone & Accessories
Description
| Expandable Memory Type | No Expandable Memory |
| SIM Count | Dual SIM |
| RAM Size | 8 GB |
| Internal Memory | 256 GB |
| Version | International Version |
| Colour Name | Mist Blue |
| Operating System | iOS |
| Processor Name | Apple Bionic |
| Number of Cores | Hexa Core |
| Flash | Dual Tone flash |
| Fast Charging | Yes |
| El Network New | 5G |
| Model Number | iPhone 17 |
| Primary Camera (MP) | 48+48MP |
| Secondary Camera Resolution | 18 MP |
| Secondary Camera | 16 – 31.9 MP |
| Battery Size | 3692 mAh |
| Screen Size | 6.3 in |
| SIM Type | Nano + eSIM |
| Charging Type | Type-C |
| Voice Calling Capability | Yes |
| Processor Number | A19 |
| Primary Camera Feature | Dual |
| Audio Jack | Type-C |
| Sensor | Accelerometer, Gyroscope, Digital compass |
| Condition | New |
| Model Name | iPhone 17 |
Reviews (0)
Be the first to review “iPhone 17 256GB Mist Blue 5G (Nano SIM + eSIM) With FaceTime – International Version” Cancel reply
Shipping & Delivery

Reviews
There are no reviews yet.